Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
24.01.2018
608
0

У Херсоні офіційно відкриють проект «Аграрні розписки в Україні»

У Херсоні офіційно відкриють проект «Аграрні розписки в Україні»

1 лютого 2018 року  в Херсоні офіційно відкриють проект «Аграрні розписки в Україні». Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Проект впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією.

Метою таких аграрних розписок є покращення доступу до фінансування малих та середніх агровиробників.

Наразі попит на аграрні розписки в Україні зростає. Сьогодні вони вже активно використовуються в межах пілотних проектів в 7 областях – Черкаській, Вінницькій, Харківській, Хмельницькій, Тернопільській, Миколаївській та Сумській. Таким чином, оформлено 160 аграрних розписок, а об’єм залученого фінансування перевищив 1 млрд. грн.

Очікується, що до початку весняного сезону 2018 проект «Аграрні розписки в Україні» працюватимуть у кожній області. Для цього протягом січня-лютого цього року буде проводитись цикл навчальних семінарів для всіх учасників обігу аграрних розписок, а також надаватись індивідуальні консультації сільгоспвиробникам.

Офіційний захід, приурочений відкриттю проекту «Аграрні розписки в Україні» в Херсоні відбудеться о 10.00 за адресою просп. Ушакова, 47 (4-ий поверх).

Контактна особа: PR - менеджер проекту «Аграрні розписки в Україні» - Олеся Маркович (omarkovic@ifc.org 097 296 7296).

Валерій Яценко, координатор проекту у Херсонській області, тел. 050 556 5601 (Valeriy.iatsenko@gmail.com)

Також допомагає в реалізації даного проекту Департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Довідково: аграрна розписка – це інструмент фінансування, за допомогою якого агровиробник має можливість отримати кредитування, як товарне так і фінансове, під заставу майбутнього урожаю. В залежності від умов розрахунку за цим кредитуванням розписки можуть бути фінансові та товарні. За фінансовою розрахунок відбувається грошима, за товарними – частиною зібраного урожаю. Аграрні розписки в Україні впроваджуються з 2015 року за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства юстиції України.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину