Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
Анонс
08.06.2018
123
0

У Херсоні обговорять питання протидії туберкульозу

У Херсоні обговорять питання протидії туберкульозу

11 червні 2018 року о 14.00 у конференц-залі готелю «Бордо» (м. Херсон, вул. Перекопська,20) планується проведення круглого столу «Лікування туберкульозу на основі моделі лікування, орієнтованої на потреби людини: співпраця медичних працівників і пацієнтів в Херсонській області» за участю представників облдержадміністрації, обласної ради, неурядових організацій, медичних працівників, пацієнтів області, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

В ході круглого столу будуть обговорюватися питання підвищення ефективності комунікації з ключовими зацікавленими сторонами у сфері протидії туберкульозу в області, впровадження моделі лікування туберкульозу, орієнтованої на потреби людини, та інші питання.

Зокрема до розгляду будуть представлені: проект Концепції загальнодержавної і регіональної міжвідомчої та міжсекторальної координації діяльності в сфері протидії епідемії туберкульозу, пояснювальна записка до нього та Проект обласної Комплексної стратегії (плану) міжвідомчої і міжсекторальної протидії захворюванню на туберкульоз.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
662
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
717
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину