Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
10.10.2019
561
0

У Херсоні обговорили новації у харчовому законодавстві та захисту прав споживачів

У Херсоні обговорили новації у харчовому законодавстві та захисту прав споживачів

Вчора в Головному управлінні Держпродспоживслужби області відбулося засідання круглого столу з обговорення новацій у харчовому законодавстві Україн щодо захисту прав споживачів,- передає ПІК.

Участь у круглому столі взяли представники супермаркетів міста, що реалізують харчові продукти та підприємств, які здійснюють переробку м’ясної, рибної продукції, виготовлення напівфабрикатів тваринного походження. Учасники заходу розглянули окремі положення Закону України  “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин”, Закону України  “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, Закону України “Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів”  та вимоги, які висуває законодавець до операторів ринку харчової продукції. Значної уваги було приділено розробленню та впровадженню Системи якості управління безпечністю харчових продуктів НАССР на даних підприємствах. 

У сфері захисту прав були дані детальні роз’яснення стосовно права споживача на отримання необхідної, доступної, достовірної і своєчасної інформації про продукцію на державній мові, наявності в кожному магазині Куточка споживача з усім необхідним інформаційним наповненням, також державною мовою та вимоги до засобів вимірювальної техніки, вчасної повірки вагів тощо, які використовують в торговельних мережах. Водночас, було зазначено, що, на вимогу споживача, відповідальний працівник суб’єкта господарювання повинен надати йому Закон України “Про захист прав споживачів”,  правила продажу окремих видів товарів відповідно до спеціалізації суб’єкта господарювання.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину