Pik
Сьогодні, 13 Грудня 2018
Анонс
23.02.2018
659
0

Вихідні у Херсоні - вистави, виставки та інші цікавинки

Афіша вихідного: У Херсоні нова виставка "Підказки природи"

За вікном — знову зима, а в одному з залів Херсонського обласного художнього музею ім. Олексія Шовкуненка вже розпустилося листя на деревах - тут нова виставка, передає ПІК з посиланням на офіційну сторінку музею у Фейсбук. 

обкладинка

Нова виставка «Підказки природи» вже відкрита для відвідувачів та представляє фотографічні твори, доповнені дерев’яною скульптурою. Придивіться до світлин: кожен стовбур, пеньок чи гілка мають свій секрет… Обличчя в профіль або пара питливих очей визирають поміж листви.

Автор робіт — київський фотохудожник Олександр Сліпченко. 

2_1

Дерев’яна скульптура, представлена у залі, створена народним майстром з різьблення Михайлом Кондратовим. Народився в м. Херсоні у 1945 р. Закінчив музичне училище, деякий час працював в академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша. Згодом отримавши освіту юриста, став одним з кращих адвокатів Херсона. Технікою різьблення народний майстер почав займатися ще з дитинства, у 80-ті захопився пошуком художніх образів у текстурі деревини. Використовуючи в своїй роботі гілки та коріння дерев різних порід, автор виявляє форму та підкреслює помічений образ.

 

1

1 березня о 16:00 відбудеться прес-конференція до виставки «Підказки природи» — запрошуємо подивитись експозицію безкоштовно та поділитись своїми враженнями.

А де ще на ці  вихідні можуть побувати херсонці - у традиційній афіші ПІК. 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину