Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
21.07.2019
443
0

У Херсоні нацгвардійці присягнули на вірність народу України

У Херсоні нацгвардійці присягнули на вірність народу України

Бійці нацгвардії, які місяць потому ще не мали уявлення про військову службу, вже пройшовши курс тактичної, стройової та медичної підготовки - вийшли до складання військової присяги.

20 липня, лави військової частини 3056НГУ поповнились 37 гвардійцями строкової служби та двома контрактниками, серед яких і дівчата.

З урочистим складанням військової присяги, новоспечених гвардійців привітав командир військової частини 3056 НГУ, підполковник Вадим Матвєєв: "Зараз ви продемонстрували, що готові віддати свої сили, енергію і знання благородній справі - захисту свободи і незалежності нашої держави. Ви станете продовжувачами кращих бойових традицій Національної гвардії України. Я вас щиро вітаю зі складанням військової присяги на вірність Українському народові."

У своїй промові він розповів, що найближчим часом гвардійці нестимуть службу з охорони громадського порядку і судових установ, а також здійснюватимуть конвоювання.

Після спілкування батьків з командиром частини, гвардійці мали змогу провести свій вільний час з рідними та друзями. Далі їх чекатимуть насичені військові будні, фізичне загартування та вдосконалення вже отриманих навичок.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину