Pik
Сьогодні, 05 Грудня 2020
21.07.2019
1135
0

У Херсоні нацгвардійці присягнули на вірність народу України

У Херсоні нацгвардійці присягнули на вірність народу України

Бійці нацгвардії, які місяць потому ще не мали уявлення про військову службу, вже пройшовши курс тактичної, стройової та медичної підготовки - вийшли до складання військової присяги.

20 липня, лави військової частини 3056НГУ поповнились 37 гвардійцями строкової служби та двома контрактниками, серед яких і дівчата.

З урочистим складанням військової присяги, новоспечених гвардійців привітав командир військової частини 3056 НГУ, підполковник Вадим Матвєєв: "Зараз ви продемонстрували, що готові віддати свої сили, енергію і знання благородній справі - захисту свободи і незалежності нашої держави. Ви станете продовжувачами кращих бойових традицій Національної гвардії України. Я вас щиро вітаю зі складанням військової присяги на вірність Українському народові."

У своїй промові він розповів, що найближчим часом гвардійці нестимуть службу з охорони громадського порядку і судових установ, а також здійснюватимуть конвоювання.

Після спілкування батьків з командиром частини, гвардійці мали змогу провести свій вільний час з рідними та друзями. Далі їх чекатимуть насичені військові будні, фізичне загартування та вдосконалення вже отриманих навичок.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину