Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
07.11.2018
323
0

У Херсоні найбільше проблем з призовом строковиків

У Херсоні найбільше проблем з призовом строковиків

Найбільше проблем з призовом строковиків у Херсонській області в обласному центрі. Про це сьогодні на прес-конференції розповів Анатолій Корнієнко, заступник військового комісара - начальник відділу комплектування та призову Херсонського обласного військового комісаріату, передає ПІК.

«Зараз проходить у нас призов на військову службу. На даний час призов на строкову службу у жовтні місяці виконаний на 100%, у листопаді задача, яка стоїть перед нами вона також буде виконана на 100%. По призову на даний час план становить з 10% резервом – 747 чоловік на строкову службу. Найбільша проблема – неявка. По неявці – не з’явилось на даний час 9549 чоловік. З’явилось – 3893, які проходять медичну комісію, визнаються придатними до військової служби чи ні», - каже Анатолій Корнієнко.

«Кращі у нас райони – це Гола Пристань, Нова Каховка виконує план, Каховка, Сірогози, Іванівка, Каланчак», - відзначив заступник військового комісара.

«Проблемний – Херсон. Місто Херсон – це проблема, велика неявка. Багато ухиляються, за адресами немає їх», - каже Корнієнко.

Щороку протягом січня - березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. В середньому по області проходить прописку  4,5 тисячі -5 тисяч чоловік.

Як раніше передавав ПІК, у 2019 році військові комісаріати зникнуть. 

Фото зі сторінки «Оперативне командування «Південь» у Фейсбук

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину