Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
16.09.2017
1267
0

У Херсоні нагородили кращі ОСББ та квартали

У Херсоні нагородили кращі ОСББ та квартали

День міста святкують не лише у центрі, а й районах Херсона, передає ПІК

Вчора, 15 вересня, 239 річницю від дня заснування Херсона відзначали у Корабельному районі. Яскраве свято відбулося у парку "Шуменський". Привітати мешканців району прибув депутат Херсонської обласної ради Андрій Путілов, який і сприяв у проведенні свята. Зокрема, обранець підтримав проведення конкурсу на краще Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків  та квартали, тож і прибув особисто нагородити переможців - голів ОСББ та квартальних. 

Андрій Путілов вручив подарункові сертифікати на придбання товарів в одному з будівельних магазинів. За перше місце – 3 тисячі гривень, за друге – 2 і за третє – тисяча гривень. Нагородили найкращих - 3 голів ОСББ та 3 квартальних. 

Переможців серед голів ОСББ визначили таким чином:

Перше місце – голова ОСББ «Каравелла» Олена Шатило.

Друге місце – голова ОСББ Фрітаун 74/28 корпус 2 Тетяна Кузнєцова.

Третє місце – голова ОСББ Лавреньова, 12 Валентина Кариєва.

-Ми сьогодні йдемо в Європу. Європа – це передусім конкурентне середовище. Хочу бачити район  таким, яким він був років 30 тому – квітучим і доглянутим. А голови ОСББ, квартальні  допомагають таким його зробити, тому ми вирішили провести цей конкурс і взагалі підтримали це чудове свято, зазначив депутат Херсонської обласної ради Андрій Путілов.

Переможців обирали із розряду кращі з кращих.

-Біля нашої багатоповерхівки троянди, будинок доглянутий, під’їзди відремонтовані. І такої проблеми, що мешканці не платять за комунальні послуги в нас немає. Але до ОСББ ми йшли років 15, перед тим, як вийти з ЖЕКу. Від’єдналися тільки минулого року, розповіла голова одного з переможних ОСББ Тетяна Кузнєцова.

Звісно, нагородженням ОСББ свято не обмежилося, гостей свята  вітали кращі творчі колективи міста та також улюблена городянами вокалістка театру ім. М. Куліша Наталя Вишневська, яка своїм чарівним голосом створила особливу атмесферу в парку. Також на всіх, хто прийшов на це свято  чекав смачний куліш, адже тут живуть гостинні люди, які святкувати звикли з широтою душі.

 

Ну а представники вдали не лише святкували, а й провели огляд Шуменського парку, якому дуже потрібна реінкарнація. За словами голови Корабельного району Наталі Чорненької, саме зараз приймаються пропозиції щодо благоустрою парку.

-Ось там, справа, є мапа нашого парку і ми просили, щоб кожен мешканець Шуменського підійшов і написав або намалював, щоб він хотів бачити у подальшому в нашому парку. Справді, в нашому мікрорайоні мешкає 35 тисяч дорослого населення і 8 тисяч дітей. Ми маємо десь відпочивати, - зазначила голова Корабельної в м. Херсон раді Наталя Чорненька.

Скільки саме коштів необхідно на відродження  парку, у районній раді поки не знають, адже збір пропозицій ще триває. Депутат облради Андрій Путілов зазначив, що підтримує ідею  зміни обличчя парку на краще і порадив розпочинати з реального – встановлення лавок, гойдалок тощо. А вже потім можна взятися й за фонтан.

-Думаю, що ми спільними зусиллями, зокрема й, небайдужих мешканців мікрорайону, голів ОСББ, квартальних відродимо наш прекрасний парк. І тут відпочиватимуть родинами, люди похилого віку знайдуть свою віддушину і тут завжди буде дитячий сміх. А свято це, впевнений, увійде у традицію і тут збиратиметься все більше херсонців, - зазначив Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину