Pik
Сьогодні, 05 Квітня 2020
27.02.2020
475
0

У Херсоні наголосили, що Крим – це територія вільної України

У Херсоні наголосили, що Крим – це територія вільної України

Шість років тому, 26 лютого 2014 року, на заклик Меджлісу кримськотатарського народу, в Сімферополі зібралося біля 20 тис чоловік, яким була не байдужа Україна і які намагалися мирним, демократичним шляхом відстояти свою свободу.

Єдиним гаслом зібрання було: "Збереження територіальної цілісності України і недопущення ухвалення Верховною Радою АРК рішень, спрямованих на дестабілізацію ситуації в автономії". Це була наймасовіша акція за всю історію Криму, за збереження територіальної цілісності України.

Від тоді, 26 лютого, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 2 лютого 2016 р., цей день відзначається як День кримського спротиву російській окупації.26 лютого, у Херсоні, Херсонський міський Меджліс та патріотична громада міста зібрались на площі Свободи щоб згадати як це було, а перш за все для того, щоб показати єдність. Єдність всіх партій, організацій, патріотів, простих городян за для збереження України та продемонструвати що ми єдині, сильні та як ніколи впевнені в перемозі над ворогом.Крим – це територія вільної України! Окупація – явище тимчасове і питання лише часу, коли український прапор буде майоріти над Кримом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину