Pik
Сьогодні, 03 Квітня 2020
06.02.2019
1892
0

У Херсоні на віче вимагали розкрити резонансні злочини та відправити у відставку заступника голови облради

У Херсоні на віче вимагали розкрити резонансні злочини та відправити у відставку заступника голови облради

У Херсоні близько 500 чоловік зібралися 6 лютого на площі Свободи на віче для об-говорення питання: хто замовив Херсонщину, передає ПІК.

На віче оголосили текст звернення до всієї України, громади Херсонщини, керівництва країни.

Як відзначається у зверненні, напередодні президентських виборів, в умовах війни із Російською Федерацією на Сході країни та посилення військ окупанта в окупова-ному Криму на межі Херсонської області, спостерігаються «відверті спроби дестабілізації суспільно-політичної ситуації в нашій області».

У зверненні висуваються вимоги до керівництва країни, депутатів та правоохоронних органів.

«Вимагаємо від Президента України недопустити дестабілізації Херсонської області, яка є прикордонною з тимчасово окупованою територією АР Крим. Зберегти систему державного управління в області. Не допустити повернення у владу представників реваншистських сил, які діють в інтересах країни-агресора», - йдеться у зверненні.

«Вимагаємо від народних депутатів України та від депутатів Херсонської обласної ради негайної відставки представника партії «Наш Край» Віталія Булюка з посади заступника голови Херсонської обласної ради, оскільки ця людина працює на дестабілізацію Херсонської області, на підрив довіри до органів державної влади, має тісні ділові та особисті зв‘язки з представниками окупованих територій АР Крим, Донецької та Луганської областей, а також із представниками РФ, яка є країною–агресором», - йдеться у документі.

«Вимагаємо від Генерального прокурора України Юрія Луценка, голови СБУ Василя Грицака, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова негайно інформувати громадськість про хід розслідування резонансних злочинів, зокрема, вбивство Катерини Гандзюк, Ігоря Пащенка та інших злочинів, з метою недопущення політичних спекуляцій та маніпуляцій із використанням цих справ», - відзначається у зверненні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину