Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
29.09.2018
1053
0

У Херсоні на Суворова з’явилася нова міні-скульптура (фото)

У Херсоні на Суворова з’явилася нова міні-скульптура (фото)

У Херсоні, біля будинку з атлантами на Суворова, 8, з’явилася міні-скульптура. Ідея подарувати місту  невелику скульптуру міських воріт (нагадаємо, Північні ворота в Херсоні ідентичні Очаківським воротам) з’явилась у Павла Білецького (Центр туризму та пригод ХерсON), передає ПІК.

«У деяких культурах є традиція на свій день народження дарувати подарунки комусь, а не приймати подарунки. Тому рік тому, передбачаючи сплеск активності на сторінці у соцмережах і привітань з нагоди дня народження, озвучив пропозицію: хто хоче привітати, ось номер картки, давайте назбираємо на привітання місту», - розповів ПІК Павло Білецький.

5

«Зібрали 980 гривень, скільки ж додала компанія ХерсON - партнери підтримали, я додав. У результаті отримали бюджет близько 3 тисяч гривень. «Заразили» ідеєю ливарника, який зробив по собівартості цю скульптурку, ворота ливарник вилив з бронзи. Ми їх доробили, щоб вони були вандалостійкими, нас підтримали і виготовили металеву частину постаменту, є ще дерев’яна частина. У результаті – все склалось і вийшла ця міні-скульптура – маленький символ нашого міста», - каже Білецький.

 

пей 2

 

Як пояснив Білецький, коли зібрали гроші, він цікавився у соцмережі, яку саме ідею можна буде втілити. «Мініатюра воріт мала найбільше прихильників», - каже він.

1_1

Павло Білецький переконаний, що це не останній такий проект, який вони реалізують. «Насправді прикольно робити гарні речі», - каже Павло Білецький.

У соцмережі він написав: «ворота готові і підставляють вам свій «замковий камінь», щоб потерти і загадати бажання».

file_1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину