Pik
Сьогодні, 06 серпень 2020
04.03.2018
713
0

За кожним районом закріплена машина, яка виявиляє та обробляє небезпечні місця

У Херсоні на маршрути вийшло 29 тролейбусів та 270 автобусів

Із 3-ї ночі неділі, 4 березня, у Херсоні, де розталий вчора сніг перетворився у лід,  працювали 6 машин КП "Дорожника" та один навантажувач. Обробляли дороги піщано-сольовою сумішшю. Особлива увага приділялась спускам та підйомам, зупинкам громадського транспорту та пішохідним переходам. Про це повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу мерії. 

Посипані ділянки біля всіх лікарень, пологових будинків, станцій швидкої допомоги. 

Зараз за кожним районом закріплена машина, яка проїжджає, виявляє небезпечні місця і обробляє піщано-сольовою сумішшю. 

На маршрутах міста сьогодні вже 270 автобусів та 29 тролейбусів.

До речі, у п'ятницю в Херсоні працювало на міських маршрутах загалом 210 автобусів і 25 тролейбусів. Протягом двох попередніх днів на міських маршрутах працювали 216 автобусів та 37 тролейбусів. Водії багатьох маршрутних автобусів відмовлялися виводити на маршрути свої машини через складні погодні умови.

Як відзначив 2 лютого на засіданні міської комісії з питань проходження зимового (опалювального) періоду, перший заступник Херсонського міського голови Ігор Козаков, не вийшло на маршрути більше половини автобусів. І з тими перевізниками, що не виконують договори, треба їх розривати. Бо навіщо потрібні перевізники, які готові працювати «коли все добре, коли тепло».

Після цього у суботу, 3 лютого,  кількість маршруток уже збільшилась на чверть, у порівнянні з попередніми днями - на міські маршрути вийшли 273 автобуси. Найбільше автобусів працювало на маршрутах від комунального підприємства "Херсонський комунальний транспортний сервіс" - 102, ПАТ "Ремпобуттехніка-Херсон" - 66, приватного підприємства "Корнет-Стиль" - 38, приватної фірми "МИС" - 35, приватного підприємства "Союзавто" - 19.

           

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину