Pik
Сьогодні, 23 Ноября 2020
15.09.2020
665
0

У Херсоні на дистанційне навчання переведено 12 класів із 7 шкіл

У Херсоні на дистанційне навчання переведено 12 класів із 7 шкіл

На 15 вересня, за інформацією керівників закладів освіти та Херсонського міськрайонного відділу «Херсонського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я», у 11 дітей шкільного і дошкільного віку, а також в 1 працівника школи виявлено позитивний тест на коронавірус.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

З цієї причини на дистанційне навчання переведено 12 класів з 7 шкіл, на самоізоляції знаходиться 2 дошкільні групи з 2 дитячих садків. 

В управлінні освіти міськради наголошують: у закладах освіти щоденно проводиться роз’яснювальна робота з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики коронавірусної хвороби.

Так, розроблено алгоритм дій керівника у разі виявлення у здобувача освіти або працівника ознак гострого респіраторного захворювання; щоденно проводиться термометрія співробітників закладів освіти, у разі виявлення співробітника з підвищеною температурою, його не допускають до роботи; в закладах освіти обладнано ізолятори. 

Окрім того, при управлінні освіти створена робоча група, яка проводить перевірку закладів освіти щодо створення в них безпечних умов для учасників освітнього процесу, з урахуванням епідемічної  ситуації.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину