Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
13.05.2019
599
0

У Херсоні можна замовити індивідуальний номерний знак на авто, не виходячи з дому

У Херсоні можна замовити індивідуальний номерний знак на авто, не виходячи з дому

За допомогою Електронного кабінету водія можна перевірити можливість замовлення конкретного індивідуального номерного знаку, замовити й оплатити його виготовлення, а потім лише забрати готовий номерний знак в самостійно обраному під час замовлення зручному за розташуванням відділенні «Нова пошта», повідомляє Регіональний сервісний центр МВС у Хероснській області, передає ПІК.

Для того, щоб скористатися новою послугою, потрібно авторизуватися в Електронному кабінеті водія. Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Доступ до е-Кабінету здійснюється за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID.

У розділі «Замовлення ІНЗ» потрібно підібрати індивідуальний номерний знак, перевіривши його унікальність. Якщо введений номер іще ніким не зайнятий, система автоматично розрахує вартість замовлення ІНЗ. На цьому етапі користувач може обрати один серед двох можливих способів отримання ІНЗ: доставка у відділення «Нова пошта» або можливість самостійно забрати виготовлені номери у Головному сервісному центрі МВС у Києві. Наступний етап – автоматичне формування заяви на отримання ІНЗ, яку користувач повинен підписати за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП). Завершенням процесу отримання послуги є оплата ІНЗ.

Зазначається, що вартість послуги доставки «Нова пошта» фіксована – 500 грн.

Ще зовсім недавно у процесі замовлення номерів автовласники були змушені щонайменше тричі звертатись до Головного чи територіального сервісного центру МВС: уперше – щоб перевірити, чи вільний конкретний номерний знак, вдруге – щоб замовити виготовлення та підписати макет ІНЗ, і втретє – щоб забрати готовий ІНЗ. Це вимагало значних витрат часу та коштів громадян.

INZ_Algoritm-Zamovl_03-01-01-7_1

Довідка:

Індивідуальний номерний знак (ІНЗ) – номерний знак, що може бути виготовлений на індивідуальне замовлення власника транспортного засобу (ТЗ). За одним ТЗ може бути закріплений лише один ІНЗ; його можливо замовити лише як додаток до, але не замість державного номерного знаку, що видається власнику під час реєстрації ТЗ. Після отримання ІНЗ власник зобов‘язаний в 10-денний термін перереєструвати ТЗ в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Під час перереєстрації ТЗ в свідоцтво про реєстрацію вноситься примітка стосовно наявності ІНЗ.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину