Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
07.08.2020
321
0

У Херсоні молодіжні заходи минулого року відвідало близько 24 тисяч осіб

У Херсоні молодіжні заходи минулого року відвідало близько 24 тисяч осіб

Впродовж минулого року у Херсоні організували 55 заходів, які відвідало близько 24 тисяч осіб. Це було зроблено у рамках Міської програми «Молодь Херсона» на 2015/2020 роки, звіт  виконання якої затвердили 5 серпня на сесії. Про це повідомляє пресслужба Херсонської міськради.

За підтримки управління молоді та спорту міської ради у Херсоні провели місцеві та загальноукраїнські конкурси, виставки творчих робіт, дискусійні клуби, форуми, концерти, тренінги, програми особистісного росту, гумористичні змагання, тематичні вечірки та дискотеки, вуличні заходи, навчання волонтерів, лекції, комунікаційні платформи, велосипедні перегони, численну кількість  фестивалів тощо.

Особливо запам’яталися херсонцям проекти «Кубок сміху», Молодь Talks, Legio HistoricaRock Halloween, «Форум сім’ї», «Новорічний зорепад», «Битва талантів» та інші.

Заходи міста зацікавили і громадян з усієї України, зокрема, фінал проектів «Золотий голос України», «Найкращий хореографічний колектив України», «Найяскравіші таланти України» відвідали представники Чернігівської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської, Запорізької, Миколаївської та Одеської областей.

На фінансування Програми у 2019 році з бюджету було виділено 598, 6 тис. грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину