Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
31.08.2017
837
0

У Херсоні мешканці багатоповерхівки два місяці без світла

У Херсоні мешканці багатоповерхівки два місяці без світла

Мешканці гуртожитку Фестивальна, 4 у Херсоні вже понад два місяці сидять без світла, при цьому будинок не має заборгованості перед енергетиками. Якби це не звучало парадоксально, але люди стали заручниками інших боржників. Про це повідомляє ПІК

Понад 150 тис. гривень компанії «Обленерго» винен інший гуртожиток – Вазова, 8. Річ у тім, що два будинки обслуговує один і той же ЖЕК - №11, крім того Фестивальна, 4 та Вазова, 8 мають спільний особистий рахунок. І оскільки гуртожиток на Вазова знеструмити технічно не можливо, через наявність на його території 6-ти суборендарів, які боргів якраз не мають, енергетики не знайшли нічого кращого, як зробити «темну» людям на Фестивальній, 4.

Обурені мешканці гуртожитку прийшли на сесію міської ради, вимагаючи вирішення проблеми від депутатів. Люди розповіли, що в буквальному сенсі голодують, адже у кімнатах не працюють холодильники і будь-які продукти у спеку швидко псуються.

-«Дайте нам хоть поесть нормально. Вы же все будете ходить и петь песенку «выбери меня, выбери меня!», так помогите нам сейчас», - зазначила одна із мешканок гуртожитку з трибуни.

Перед людьми виступив начальник Департаменту ЖКГ Херсонської міськради Олексій Войтенко. За його словами, вихід у даній ситуації тільки один – люди мають створити ОСББ, щоб напряму, без посередника, себто, ЖЕКу, спілкуватися з «Обленерго». - Вазова, 8 - це єдиний у Херсоні гуртожиток, який не можливо знеструмити. Ми включили цей будинок у проект з роз’єднання рахунків, але коли це буде, не зрозуміло. Відтак «Обленерго» знеструмило Фестивальну, 4, тому що там є технічна можливість це зробити.

Три тижні тому ми проводили збори на Фестивальній, 4 і пропонували варіант вирішення проблеми. Це створення ОСББ для того, щоб мешканці могли укласти угоду окремо на свій гуртожиток і розуміти, що боргів нема. На жаль, мешканці цьому противляться і не готові створити ОСББ, та іншого шляху нема. Інакше люди й далі залежатимуть від Вазова, 8, - зазначив Войтенко. Зі скаргами на дії монополіста «Обленерго» мешканці Фестивальної, 4 дійшли до «гарячої лінії» Президента, але допомоги досі не дочекалися.

Автор: Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину