Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
19.11.2020
247
0

У Херсоні мати морила голодом 3-річну дитину

У Херсоні мати морила голодом 3-річну дитину
У Дніпровському районі міста Херсона працівники ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей вилучили з сім'ї дівчинку віком 3,5 роки у вкрай занедбаному стані. Її мати поводилася неадекватно, висловлювалася нецензурною лайкою та кидалася на перевіряльників. Зважаючи на стан жінки та загрозу здоров'ю і життю дівчинки, було прийнято рішення негайно вилучити дитину з сім'ї.

Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.
 
На цю родину неодноразово надходили скарги від сусідів, що жінка не виконує обов'язки по вихованню доньки та вживає алкогольні напої. Відповідні служби намагалися перевірити цю родину, але щоразу жінка не відчиняла двері та не впускала перевіряльників. Вчора за адресою проживання  цієї родини виїхали працівники ювенальної превенції, служби у справах дітей, патрульні поліцейські та мобільна група реагування на факти домашнього насильства ГУНП. 40-річна жінка довгий час не відчиняла двері, з нею велися тривалі перемовини. Вона кричала, лаялася нецензурною лайкою, поводилася неадекватно, лякала своєю поведінкою маленьку доньку. Зважаючи на усі ці фактори та загрозу здоров'ю малечі, було прийнято рішення негайно вилучити дитину з родини.
 
Дівчинку помістили в лікарню на обстеження. Вона була у занедбаному стані, голодна, брудна та налякана. Коли їла востаннє, дитина пригадати не могла. У відношенні матері буде складено адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Після всебічного вивчення умов проживання та виховання дівчинки, вирішуватиметься питання щодо доцільності подальшого перебування її в сім'ї.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину