Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
29.12.2017
3470
1

Маршрутки VS тролейбуси: транспортна революція у Херсоні

У Херсоні маршруток не буде?

Про плани щодо «безмаршруткового» транспортного сполучення у Херсоні повідомив на своїй підсумковій прес-конференції голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

«У  наших планах на 2018 рік - ми опрацьовуємо інвестиційний проект щодо розвитку комунального транспорту.  Це, зокрема, тролейбуси. Ми уклали меморандум про співпрацю з німецькою компанією, яка за кошти  Європейського банку реконструкції і розвитку  вже з 15 січня буде опрацьовувати ТЕО щодо впровадження у Херсоні безмаршруткового, скажімо так,  сполучення», - відзначив Гордєєв. Мова йде саме про переведення транспортного сполучення на тролейбуси.

«Збірка таких тролейбусів хорватських має бути на херсонських потужностях – це наші нові робочі місця. Це проект мінімум 100 тролейбусів, а в планах взагалі 250», - повідомив голова ОДА.

Читайте також: З  новим тарифом ситуація з перевезеннями не покращилась

Нагадаємо,  укладено меморандум  між між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською міською радою та компанією «LINCOLN TRANSPORT LTD.».

Як прокоментував ПІК Андрій Гордєєв, мова йде, зокрема, про тролейбусне сполучення з Білозеркою, Чорнобаївкою, аеропортом, Олешками і Музиківкою. «За планом у квітні вийдуть на тверду пропозицію для Херсона», - відзначив Гордєєв. Також він відзначив, що передбачається відповідна реконструкція дорожньої мережі.

Читайте також: На нових херсонських тролейбусах виявилися браковані російські двигуни

Новини по темі

Коментарі

Ибрагим, 29.12.2017
Помнится,как писали СМИ Сальдо нанимал немецких специалистов по разрегулированию движения в центре Херсона.Вот деньги отмывались!!!!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину