Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
21.12.2017
407
0

Двомісячники оголошуються - листя залишається

У Херсоні листя ще падає – до травня вивезуть

Закінчився двомісячник із благоустрою у Херсоні – так радісно повідомив офіційний сайт міської ради. Далі у інформації – цифри.  Як виявилось, всього вивезено на міське сміттєзвалище за зазначений період 4478 куб.м. листя та сміття. 

Може когось вражають цифри, але насправді містянам не дуже зрозуміло, як міг закінчитися двомісячник, якщо в їх дворах листя так і не вивезли, передає ПІК.

Наприклад, КП «Дніпровський» ігнорує розпорядження міського голови – «контрольні» гори вже, а не купи,  гнилого листя, як лежали, так і продовжують лежати у дворі будинку по вулиці І.Кулика, 126. 

Відзначимо, саме на цьому місці листя, а вже з ним і сміття, (його  кидають перехожі), лежало у  минулому році до весни. Його вивезли лише після запиту народного депутата України.

За коментарем – а як у місті виконують розпорядження міського голови, ми звернулися у департамент ЖКГ.

«Інформація про результати двомісячника розміщена на сайті міської ради», - сказали у Департаменті. І пояснили, конкретної інформації – звідки саме листя вивозили по кожному КП чи ОСББ, по підрядниках, на сайті нема. «Там загальна інформація», - пояснили у Департаменті.

«Якщо хтось не встиг вивезти, він буде вивозити не в рамках двомісячника, а далі… якщо погодні умови будуть дозволять, та й листя ще на деревах є», - так оптимістично запевняють у профільному департаменті.

«У минулому році вивезли листя з двору за адресою Кулика, 126 в травні», - пояснює кореспондент.

«А у травні починається новий місячник по благоустрою», - оптимістично пояснюють у департаменті ЖКГ.

 Читайте також: Як будуть вигрібати "гнидники"

Читайте також: Листя в Херсоні – чекають, поки все опаде

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину