Pik
Сьогодні, 23 Червеня 2018
31.05.2018
339
0

У Херсоні китайській делегації презентували інвестпроекти Херсонщини

Китайській делегації презентували інвестпроекти Херсонщини

У Херсоні 31 травня перебуває китайська делегація на чолі з Генеральним секретарем Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном Хі Женвей, передає ПІК.

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара гостям, серед яких є представники бізнесу, розповіли про інвестиційний потенціал Херсонщини.

«У нас у гостях китайська делегація, що представляє 4 провінції, представляє туризм, сільське господарство, промисловість. Тому я закликаю наші підприємства скористатися такою можливістю», - звернулася до представників громад та бізнесу президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Остроумова.

Що стосується співпраці, яка вже є, то тут імпорт явно переважає експорт і нам є над чим працювати. 

Як розповів директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитро Бутрій, в область надходить китайський імпорт на суму 26 млн доларів США, а Херсонщина, в свою чергу, експортує товари сільгоспвиробництва на суму 2,6 млн доларів США.

«Херсонщина дуже зацікавлена у співпраці з КНР», - сказав Бутрій.

Він відзначив, що область вже співпрацює з кількома китайськими компаніями у сфері альтернативної енергетики, сміттєпереробки. « Херсонщина має дуже великий потенціал у сфері АПК, морських перевезеннях, авіаперевезеннях. Є велике поле для інвестицій. За останні кілька років ми створили дуже сприятливі інвестиційне поле на Херсонщині. Кожен інвестпроект супроводжується особисто головою ОДА, створюється робоча група, ми дуже дорожимо своєю репутацією», - запевнив Бутрій.

Символічно, що місцем проведення форуму обрали бібліотеку. «Я була в Китаї і знаю, що в нас багато спільного – ми любимо свою культуру, свою країну, свій народ», - сказала Надія Коротун, в.о. гендиректор бібліотеки імені Гончара.

Серед тих, хто першими презентував інвестпроекти – керівники громад Арабатської Стрілки, аеропорту «Херсон».

 Програмою візиту передбачено зустріч з керівниками підприємств Херсонщини у форматі В2В, а також презентація проектів, що потребують інвестиційних ресурсів.

9789789898980

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину