Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
08.06.2018
626
0

У Херсоні є депутати, які не сплачують аліменти

У Херсоні є депутати, які не сплачують аліменти

Серед депутатів у Херсоні є ті, хто має борг і не сплачує вчасно аліменти.

Про це на прес-конференції 8 червня повідомив Ярослав Тюпляєв, заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби, передає ПІК.

«Так, депутати, які не сплачують аліменти, у Херсоні є. Перелік (боржників - ред.) ви можете знайти на дошці ганьби. Пошук здійснюється по прізвищу, імені та по-батькові. Суми (боргу – ред.) я вам не можу сказати, прізвища я також не можу вам назвати, але скажу, що по Херсону 3 або 4 депутата міської ради були в боржниках. Вони, проте, могли погасити заборгованість протягом цього місяця», - відзначив Ярослав Тюпляєв, відповідаючи на запитання кореспондента ПІК.

Як повідомив Ярослав Тюпляєв, наразі вже готовий другий пакет законодавчих ініціатив «Чужих дітей не буває», який ще більше посилює відповідальність тих, хто не сплачує аліменти.
Зокрема, передбачається, що 1 рік заборгованості по аліментам буде підставою для того, щоб позбавити мандату депутата місцевої ради. Також перевірятимуть до прийняття присяги депутатами, чи не мають вони заборгованості з несплати аліментів понад 6 місяців.

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину