Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
22.02.2019
723
1

У Херсоні хочуть, щоб місто стало фестивальною столицею півдня України

У Херсоні хочуть, щоб місто стало фестивальною столицею півдня України

Херсон завдяки фестивалю «Острів Різдва» з часом може стати містом, де туристи плануватимуть провести Різдвяні свята.

Про це сказав на сесії міської ради 22 лютого засновник міського християнського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва» протоієрей Іоанн Гордієнко, якому вручили подяку за вагомий особистий внесок за збереження на примноження культурних традицій рідного краю, передає ПІК.

Він подякував за підтримку фестивалю, який існує вже 12 років.

«У цьому році у ньому взяли участь більше як 2 тисячі дітей і більше як 100 колективів, - зазначив протоієрей Іоанн Гордієнко. - Цей фестиваль показав гарну підготовку наших дітей і можливість того, щоб наше місто стало справжньою столицею фестивальною півдня України. Я молюся і бажаю, щоб згодом туристи, якщо будуть планувати Різдво, їхали не лише у Львів та Київ, але і в Херсон».

 

Новини по темі

Коментарі

Сергій Чудінович, 22.02.2019
это пророссийский проект. его нужно ликвидировать. формально он имеет статус общегородского, но, на практике в нем не принимают участие все конфессии. неоднократно подавал заявки от общины тогда еще УПЦ Киевского патриархата... нас не приняли.. знаю также участников получивших отрицательный опыт.. для пущей важности привлекаются ученики общеобразовательных школ, внешкольных учебных учреждений, школ искусств, учреждений культуры клубного типа, других культурных заведений. тут пророссийские клещи из управления культуры правят бал. реально это бенефис московского патриархата за деньги городского бюджета.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину