Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2019
22.09.2018
586
0

У Херсоні громадська рада при міському голові готує звернення до Миколаєнка

У Херсоні громадська рада при міському голові готує звернення до Миколаєнка

Громадська рада при міському голові зацікавилась роботою одного з комунальних підприємств та готуватиме звернення до мера Володимира Миколаєнка.

Про це у коментарі за результатами засідання Громадської ради 21 вересня, розповів керівник Громадської ради Олександр Мошнягул, передає ПІК.

«Сьогодні члени громадської ради визначились із кількістю комітетів, в яких вони будуть працювати, визначено персональний склад цих комітетів, також були обговорені ті питання, які увійдуть до плану роботи громадської ради.

Крім того, було обговорено питання роботи комунального підприємства, яке займається благоустроєм та розміщенням малих архітектурних форм. Прийнято рішення наступного тижня профільному комітету підготувати звернення до міського голови щодо роз’яснень щодо діяльності цього підприємства.

Також члени громадської ради прийняли рішення звернутися до міського голови щодо видачі їм посвідчень членів громадської ради», - відзначив Мошнягул.

Як повідомляється на сторінці у Фейсбук Громадської ради при міському голові, 21 вересня відбулося засідання Громадської ради.

Були створені комітети та робочі групи Ради. Рішенням Ради створено п'ять постійних комітетів та груп й одна робоча група із впровадження бюджету участі.

Найбільший - Комітет з питань освіти, спорту, культури, медицини, соціального захисту населення, духовності, національних меншин міста та у справах молоді До нього увійшло 24 представника Громадської ради.

Комітет з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики - 13 осіб.

Комітет з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму, транспорту, дорожньої інфраструктури і зв’язку, реклами та сфери послуг - 7 осіб

Комітет з питань містобудування, архітектури, комунальної власності та регулювання земельних відносин - 8 осіб

Постійна група з охорони навколишнього середовища до якої увійшло 6 осіб

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину