Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
05.02.2018
1306
0

У Херсоні говоритимуть про резонансі справи та роботу правоохоронців

У Херсоні говоритимуть про резонансі справи та роботу правоохоронців

6 лютого об 11-00 в приміщенні Кризового медіа-центра (вул. Пилипа Орлика (колишня 9 Січня, 30, перший поверх, офіс 33) відбудеться прес-конференція на тему «Бездіяльність правоохоронних органів у розслідуванні резонансних справ: бачення громадськості та позиція правоохоронців», передає ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену у Фейсбук Дементієм Бєлим. 

Громадський рух «Визволення», який об’єднав ряд громадських організацій області, ініціював проведення у Кризовому медіа центрі прес-конференцію для висвітлення своєї позиції щодо, на їх думку, фактів системної бездіяльності правоохоронних органів у розслідуванні резонансних справ.

Серед прикладів такої бездіяльності вони називають відсутність результатів у розслідуванні справи Антонівського селищного голови, відсутність дієвої реакції на незаконні затримання активістів, відсутність результатів по справі «Будинка Костяка», ситуація із не розслідуванням земельних питань Генічеської міської ради, зокрема міського пляжу, відсутність реагування на заяви про злочини у Степанівці, в результаті чого у тому числі паралізована діяльність Степанівської сільської ради, відсутність результатів по розслідуванням екологічних злочинів у Олешківському районі та інші.

На прес-конференцію для висвітлення інформації з цих та інших питань запрошені представники Головного Управління Національної поліції в Херсонській області, Прокуратури Херсонської області, Управління СБУ у Херсонській області, Херсонської обласної державної адміністрації.

Довідки за телефоном 095 48 77 627 Дементій Бєлий (Кризовий медіа центр. Херсон)

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину