Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
18.12.2017
463
0

У Херсоні говоритимуть про історичну спадщину та конфліктну ситуацію

У Херсоні говоритимуть про історичну спадщину та конфліктну ситуацію

У Херсоні у Кризовому медіа-центрі проведуть прес-конференцію з приводу ситуації навколо обласної інспекції по охороні пам'яток історії та культури, передає ПІК

«Завтра, 19 грудня о 13-00 керівництво інспекції, а також історики та археологи розкажуть про наміри обласної ради ліквідувати інспекцію та про то, чим інспекція займається, про її досягнення, обсяги поточної роботи та про наслідки непродуманого рішення депутатів», - йдеться у повідомленні організаторів. Запрошують представників ЗМІ, громадських активістів та депутатів. Адреса: вул. Пилипа Орлика (кол. 9 Січня), буд. 30, перший поверх, оф. 33.

Натомість, як повідомляє офіційний сайт обласної ради, на сьогоднішньому засіданні постійної комісії Херсонської обласної ради з питань міжнародних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно - туристичної діяльності, депутати у питанні з Обласною інспекцією з охорони пам’яток історії та культури порозумілися.

«Порозумілась комісія також з Обласною інспекцією з охорони пам’яток історії та культури та Херсонським обласним центром олімпійської підготовки з гандболу. Через неінформованість, керівники закладів були занепокоєні хіба, що не спробою скасувати  ці установи. Як з’ясувалось ні про яке скасування мова не йшла. Установам лише треба переробити статутні документи. Бо заклади повністю утримуються коштом обласного бюджету, хоча головним розпорядником є відповідні управління обласної державної адміністрації», - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, як передавав ПІК, напередодні про спробу ліквідації Обласної інспекції по охороні пам'яток історії та культури Херсонської області повідомив офіційний сайт Інституту археології Національної академії наук України.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину