Pik
Сьогодні, 28 Октября 2020
21.03.2018
985
0

У Херсоні готуються зустрічати турецькі театри та драматургів

У Херсоні готуються зустрічати турецькі театри та драматургів

Крім письменницького та дитячого десанту на міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» цьогоріч приїдуть театри та драматурги з Туреччини.

Про це на прес-конференції розповів президент фестивалю – генеральний директор-художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Олександр Книга, передає ПІК.

«Подали заявки 6 турецьких театрів. Ну, я давно виношував цю ідею, що ми отут через море, Турецькі авіалінії працюють, і нам цікаво їхній сегмент підтягнути. Плюс нам приїхати туди. Ми ж тут поряд, чому через море нам не дружити, як то кажуть. Нам подали заявки 6 театрів. Поки що ми відібрали 2», - каже Книга.

Крім того, приїдуть турецькі драматурги. Зокрема, Тунжер Джюдженоглу – автор п’єси «Лавина». З цією п’єсою на фестиваль приїде Луганський театр, її ж поставить у Херсонському театрі пізніше литовський режисер, каже Олександр Книга. 

«Приїде драматург Тунжер Джюдженоглу (автор п’єси «Лавина» - ред.). «Лавина» зараз дуже потужно йде по Європі. З Тунжером Джюдженоглу приїде ще кілька драматургів, які теж зацікавлені у співпраці», - каже Книга.

«Цікаво, що виставу за його п’єсою (п’єсою Тунжера Джюдженоглу – ред.) привезе до нас Луганський театр, який у Сєвєродонецьку, театр у вигнанні, як ми називаємо (Луганський обласний академічний український музично - драматичний театр – ред.). І ми (Херсонський облмуздрамтеатр імені Куліша – ред.) цю виставу теж ставимо. У нас приїде литовець Лінас Зайкаускас, який влітку буде випускати цю виставу в нашому театрі - «Лавина» вона називається», - каже Книга.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину