Pik
Сьогодні, 24 Березня 2019
26.02.2019
495
0

У Херсоні флешмобом відзначили День кримського спротиву російській окупації

У Херсоні флешмобом відзначили День кримського спротиву російській окупації

У Херсоні, 26 лютого, на площі Свободи відбувся флешмоб з нагоди Дня кримського спротиву російській окупації. Про це повідомляє ПІК.

Рівно п'ять років тому у Сімферополі, на площі біля Кримського парламенту, відбувся мітинг, що поклав початок спротиву російської окупації Криму.


"У цей день ми закликаємо мешканців Херсона, всі патріотичні сили, незалежно від політичних кольорів, прийти і підтримати, нагадати про те,  що Крим - це Україна, про те, що у Криму знаходяться наші громадяни, з них 71 людина ув’язнена. Понад 100 дітей залишились без своїх батьків, які знаходяться у тюрмах.

Незважаючи на те, що сьогодні тисячі молодих хлопців-кримчан служать у Збройних Силах України, ми не можемо казати про це вголос, тому що  у Криму залишились їх рідні. Кримчани не зрадники. Досить багато  з них  покинули свої домівки і живуть сьогодні у Херсоні. Саме в цей день ми маємо казати про те, що така трагедія існує, і підтримка людей необхідна",  - сказав журналісту ПІК один з організаторів акції, керівник  міського Меджлісу кримськотатарського народу Ібрагім Сулейманов. 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину