Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
17.12.2017
920
0

Цінуйте, що ваше місце на парковці знаходиться далі

У Херсоні евакуйовують авто, що паркуються з порушенням

У Херсоні водіїв закликали цінувати що їх  місце на парковці знаходиться далі. «Ти зайняв чуже місце» - акцію під такою назвою провели  у Херсоні патрульні спільно з представниками організації людей з інвалідністю «Велід» та «Ініціативи на захист прав людей з інвалідністю», передає ПІК з посиланням на патрульну поліцію.

Читайте також: Як у Херсоні займають місця для водіїв з обмеженими можливостями

Цього разу захід відбувся на парковці будівельно-господарчого гіпермаркету. Таким чином   організатори хотіли привернути увагу громадськості до проблеми паркування на місцях, призначених для транспортних засобів осіб із обмеженими можливостями.

ПДД2

Активісти роздавали пам’ятки та спілкувались із громадянами. Інспектори ж проводили профілактичні бесіди з водіями та виносили постанови за ч. 5 ст. 122 (Стоянка на місцях для водіїв-інвалідів) КУпАП.

Загалом до адміністративної відповідальності притягли 3-х порушників. Один автомобіль, який стояв на місці для транспортного засобу, що ним керує водій-інвалід, відповідно до чинного законодавства, евакуювали.

ПДД 5

У Херсоні провели комісійний огляд парковок міста

Також співробітниками відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Херсонській області було проведено комісійний огляд парковок міста.

За його результатами до деяких установ та організацій міста направлено приписи щодо усунення виявлених недоліків, а міськвиконкому – інформацію щодо зазначених порушень. У разі невиконання приписів посадові особи притягуватимуться до адміністративної відповідальності.

Нагадуємо, 26-о жовтня 2017-о року набули чинності зміни в ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) і 265-2 (Тимчасове затримання транспортних засобів) КУпАП щодо евакуації з місць зупинки, стоянки і паркування для осіб з обмеженими можливостями. За цей час херсонські патрульні винесли 56 постанов за ч. 5 ст. 122 (Стоянка на місцях для водіїв-інвалідів).

«Управління патрульної поліції Херсона наголошує! Шановні водії, будьте свідомими та відповідальними! Цінуйте, що ваше місце на парковці знаходиться далі!», - йдеться у повідомленні. 

ПДД

ПДД4

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину