Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
Анонс
17.05.2018
363
0

У Херсоні експерти говоритимуть про медичні послуги

У Херсоні експерти говоритимуть про медичні послуги

У Херсоні 18-20 травня відбудеться XVI Форум Мережі вільних місцевих політиків на тему: «Медичні послуги на рівні громади», передає ПІК.

Заплановані тематичні виступи експертів за темою медичної реформи: від загального конструкту реформи до окремих аспектів її впровадження. Форум  традиційно завершиться підготовкою Резолюції з рекомендаціями для влади.

Учасники Форуму - місцеві політики з 15 регіонів країни, депутати місцевих рад, голови громад, службовці виконавчих органів влади, журналісти та громадські діячі.

Програма XVI Форуму - насичена. На учасників чекають виступи спікерів, які доповідатимуть на найбільш актуальні теми, що стосуються реформи надання медичних послуг в Україні, говоритимуть про досвід процесу втілення реформи в громадах на прикладі міста Новоград-Волинський та Музиківської громади.

Також передбачаються ознайомлювальні візити на об’єкти сфери охорони здоров’я у Херсонській області:

- обласний комунальний заклад «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради;

- заклад охорони здоров’я Дар’ївської сільської ради, село Дар’ївка;

- заклад охорони здоров’я Музиківської ОТГ, село Музиківка Білозерського р-ну

Організаторами заходу є ГО «Центр громадянських ініціатив (ЦЕГРІН)» за підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні у співпраці з ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Херсонській області та Першим в Херсоні креативним простором HUBWAY.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину