Pik
Сьогодні, 21 Травня 2018
Анонс
17.05.2018
179
0

У Херсоні експерти говоритимуть про медичні послуги

У Херсоні експерти говоритимуть про медичні послуги

У Херсоні 18-20 травня відбудеться XVI Форум Мережі вільних місцевих політиків на тему: «Медичні послуги на рівні громади», передає ПІК.

Заплановані тематичні виступи експертів за темою медичної реформи: від загального конструкту реформи до окремих аспектів її впровадження. Форум  традиційно завершиться підготовкою Резолюції з рекомендаціями для влади.

Учасники Форуму - місцеві політики з 15 регіонів країни, депутати місцевих рад, голови громад, службовці виконавчих органів влади, журналісти та громадські діячі.

Програма XVI Форуму - насичена. На учасників чекають виступи спікерів, які доповідатимуть на найбільш актуальні теми, що стосуються реформи надання медичних послуг в Україні, говоритимуть про досвід процесу втілення реформи в громадах на прикладі міста Новоград-Волинський та Музиківської громади.

Також передбачаються ознайомлювальні візити на об’єкти сфери охорони здоров’я у Херсонській області:

- обласний комунальний заклад «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради;

- заклад охорони здоров’я Дар’ївської сільської ради, село Дар’ївка;

- заклад охорони здоров’я Музиківської ОТГ, село Музиківка Білозерського р-ну

Організаторами заходу є ГО «Центр громадянських ініціатив (ЦЕГРІН)» за підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні у співпраці з ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Херсонській області та Першим в Херсоні креативним простором HUBWAY.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
402
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
478
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину