Pik
Сьогодні, 25 Октября 2020
03.10.2020
444
0

У Херсоні двоє літніх людей стали жертвами шахраїв

У Херсоні двоє літніх людей стали жертвами шахраїв

У Херсоні двоє пенсіонерів стали жертвами шахраїв. Літнім людям телефонували від імені родичів та розповідали, що сталася біда і потрібні гроші для вирішення проблеми. Після цього довірливі пенсіонери, навіть не перевіривши достовірність отриманої інформації, передавали незнайомим людям усі свої заощадження для допомоги близьким. 

Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Від таких шахрайських дій постраждав 92-річний херсонець. Дідусь передав шахраям 12000 гривень щоб допомогти онуці. А 85-річна жінка втратила 500 доларів та 8000 гривень за допомогу доньці, яка начебто скоїла ДТП. 
Лише після передачі грошей пенсіонери телефонували своїм близьким і дізнавалися, що з ними все добре, вони не скоювали ДТП і допомога не потрібна.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження. Наразі поліцейські проводять заходи для встановлення осіб зловмисників.

Поліція Херсонщини в черговий раз нагадує: зверніть увагу своїх родичів, особливо похилого віку, на необхідність бути обачними в таких випадках. Переконайте їх не довіряти незнайомим людям і не дозволяти емоціям переважати над здоровим глуздом. Наголошуйте на необхідності перевіряти будь-яку отриману по телефону інформацію і діяти за наступним алгоритмом:

- варто, в першу чергу, подзвонити своєму родичу, який, можливо, потрапив у складну ситуацію. Якщо він не відповідає, передзвоніть на номер того, хто вам телефонував і з’ясуйте особисті дані людини;
- попросіть час на обдумування. Зазвичай, шахраям не вигідно довго чекати, адже тоді ви починаєте мислити критично.
- обов’язково передзвоніть до поліції та розкажіть про дану ситуацію.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину