Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
17.08.2018
403
0

У Херсоні дві ночі смороду не було?

У Херсоні дві ночі смороду не було?

У ніч з 14 на 15 та з 15 на 16 серпня оперативні групи фахівців проводили моніторинг стану атмосферного повітря мікрорайонів міста Херсон для того, щоб з’ясувати, що може бути джерелом смороду, що періодично охоплює обласний центр.

Про це передає ПІК з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в області.

«У ніч з 14 на 15 та з 15 на 16 серпня поточного року з 20.00 до 02.00 двома оперативними групами з фахівців ГУ ДПСС в Херсонській області проводився черговий моніторинг стану атмосферного повітря мікрорайонів міста Херсон з метою виявлення джерел його забруднення. У тому числі було проведено моніторинг міського звалища твердих побутових відходів, район залізничного вокзалу, об’їзна траса (між полями, де був виявлений курячий послід та м.Херсон). Смороду, який відчувався раніше, не виявлено.

Згідно доручення голови Херсонської обласної державної адміністрації усі компетентні служби продовжують відпрацьовувати питання в межах компетенції щодо дотримання вимог законодавства у сфері охорони атмосферного повітря, поводження з відходами, охорони водних та земельних ресурсів. Питання залишається на контролі Держпродспоживслужби Херсонської області», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, про те, що Херсоном вночі їздитимуть групи, що намагатимуться визначити джерела смороду, що охоплює місто, заявив голова ОДА Андрій Гордєєв.

Як передавав ПІК, на сесії міської ради у Херсоні говорили про сморід та підозри.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину