Pik
Сьогодні, 31 Октября 2020
18.09.2020
803
0

У Херсоні дотримання протиепідемічних заходів перевіряли COVID-патрулі

У Херсоні дотримання протиепідемічних заходів перевіряли COVID-патрулі

17 вересня у м. Херсон COVID-патрулями з залученням 20 фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з фахівцями Головного управління Національної поліції в Херсонській області та представниками Херсонської ОДА, на виконання завдань, поставлених за результатами засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 вересня 2020 року (протокол № 53), проведені рейдові перевірки з питань дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів.

Перевірялись заклади громадського харчування, об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, як здійснюється перевезення пасажирів у міському громадському транспорті, чи дотримуються там протиепідемічних заходів, встановлених Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Під час заходу здійснено обстеження 642 об’єктів, встановлено порушення на 246 об’єктах. На порушників протиепідемічних заходів працівниками Головного управління Національної поліції в Херсонській області складено 19 адміністративних протоколів про порушення правил карантину.

Слід зазначити, що статтею 44-3 КУпАП передбачено накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 000 грн до 34 000 грн, на посадових – від 34 000 грн до 170 000 грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину