Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
30.08.2017
1363
0

У Херсоні додалося Почесних громадян

У Херсоні додалося Почесних громадян

Традиційно на останній перед Днем міста сесії міськради у Херсоні надають звання «Почесного громадянина» городянам, які внесли вагомий внесок у розвиток обласного центру. Втім, вже не перше скликання дане питання сприймається депкорпусом як політичне, відтак його розгляду обранці присвячують немало часу, в порівнянні з вирішенням питань порядку денного із розряду нагальних, передає ПІК.

Так було й цього разу. У сесійній  залі міської ради 30 серпня озвучили вісім кандидатур містян на отримання високого звання «Почесний громадянин Херсона». Але після довгого обговорювання депутати дали «одобрямс» всього чотирьом з них. Так, до почесних херсонців додалися доктор педагогічних наук, професор Марія Пентилюк, кандидат філологічних наук, ветеран війни та праці Павло Параскевич, заслужений лікар України Юрій Ромаскевич та ветеран війни, письменник і волонтер Ігор Тихонов.

Не вистачило голосів на отримання даного звання  колишньому ректору ХДУ, професору Юрію Бєляєву, голові профспілки працівників освіти та науки Херсона Галині Гривняк, військовому моряку-підводнику, поету та публіцисту Василю Гайдамаку та колишньому голові Херсонського міськвиконкому Валентині Щербині.  За деякі з цих кандидатур у залі голосували двічі.

Звання «Почесний громадянин Херсона» засноване у 1967 році рішенням Херсонської міської ради. Першими цього звання були удостоєні професор, доктор сільськогосподарських наук  С.Д. Лисогоров, Герой Радянського Союзу, визволитель Херсона Г.Д. Шенгелія, начальник механічних майстерень Херсонського морського порту І.С. Калабухов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину