Pik
Сьогодні, 21 серпень 2019
12.02.2019
333
0

У Херсоні для дітей з інвалідністю провели майстер-клас з приготування страв української кухні

У Херсоні для дітей з інвалідністю провели майстер-клас з приготування страв української кухні

Дітей з інвалідністю та з багатодітних сімей зібрали  разом, щоб познайомити зі стравами української кухні  і приготувати вареники з картоплею, розказала нам керівниця організації "Зачаровані діти. Херсон", повідомляє Суспільне, передає ПІК.

"У нас є такий проект "Національні традиції". Ми вирішили зробити крок , щоб соціалізувати таких дітей. І сьогодні вони разом ліплять вареники", - розповіла керівниця організації "Зачаровані діти. Херсон" Наталія Мірошник.

"Як відомо, діти з аутизмом відокремлюють себе від суспільства. А такий захід їх об’єднує, вони соціалізуються. І сьогодні, коли вони разом ліплять вареники з картоплею – для них це так важливо", - додала мати дитини з інвалідністю Ольга Рязанова.

Допомогли провести захід працівники гастро-пабу.

"Вважав за потрібне підтримати цю акцію, тому що адаптація таких дітей у суспільстві та адаптація оточуючих до них має велике значення. Насправді, для нас було честю допомогти чимось", - каже директор гастро-пабу Сергій Дрейзер.

65 вареників з картоплею зробили за півгодини діти. Під час приготування дізнались, що це українська страва. І тепер вони їх смакуватимуть.

"Я вдома допомагаю мамі ліпити вареники. Вони такі смачні. Полюбляю найбільше з картоплею. Я люблю жити в Україні", - розповіла учасниця майстер-класу Юлія Крошкіна.

"Сьогодні я дізналась, що вареники з картоплею – це українська страва", - додала учасниця майстер-класу Юлія Черненко. 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину