Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
30.05.2020
618
0

У Херсоні дитячі садочки працюють в умовах адаптивного карантину

У Херсоні дитячі садочки працюють в умовах адаптивного карантину

Етап послаблення торкнувся і роботи дитячих дошкільних закладів. Станом на 26 травня у Херсоні відновили функціонування 65 дитячих садочків та 8 дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

Яких саме рекомендацій, встановлених головним санітарним лікарем України, відтепер потрібно дотримуватись працівникам садочків і маленьким вихованцям, персоналу дитячого садочка № 20 «Пірамідка» нагадали фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

За словами керівниці дитячого садка Тетяни Маценко, на сьогоднішній день у садку працюють 4 вікові групи, загальна кількість 52 дитини. Це трохи більше 30% від загального складу.

Ранок у садочку починається з вимірювання температури працівникам та дезінфекції приміщень. Батьки вже звикли, що малечу до груп приймають не у приміщенні, а надворі.

Як розповідають вихователі, найскладніше зараз – пояснити дітям, чому неможна обійматись , хоча їм цього дуже хочеться. Також доводиться обирати групові ігри, де потрібно дистанціюватись один від одного.

Разом з тим, діти дуже добре вивчили як правильно потрібно мити руки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину