Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
23.01.2021
568
0

У Херсоні Держпродспоживслужба спільно з поліцією виявила ресторан, який працював попри заборону

У Херсоні Держпродспоживслужба спільно з поліцією виявила ресторан, який працював попри заборону

Триває робота COVID-патрулів. Так, 22 січня представники Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та поліції, а також головний спеціаліст управління споживчого ринку Херсонської міськради Володимир Берсан перевірили у Таврійському мікрорайоні Херсона як суб’єкти господарювання дотримуються карантинних вимог.

У супермаркеті перед не продуктовими відділами стояли попереджувальні знаки, які інформували споживачів, що ці товари на касі не відпускаються.

- У гіпермаркеті ми побачили порушення постанови КМУ №1236 у частині не встановлення спеціальних контейнерів для збору використаних засобів індивідуального захисту, за що був складений відповідний протокол.

Крім того, певні порушення виявили у місці продажу кави. Наприклад, кондименти для напоїв (трубочки, мішалки) були не в індивідуальних упаковках, також не були нанесені розмежувальні лінії для дотримання дистанції між відвідувачами. А найголовніше, що так і не вдалось з’ясувати хто саме здійснює цю господарську діяльність, бо відсутній куток споживача. У присутності представників COVID-патруля продавець зачинився і пішов у невідомому напрямку. – зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Також, під час відпрацювання, представники COVID-патруля виявили заклад громадського харчування, який працював, незважаючи на заборону. Фахівці зафіксували факти обслуговування населення всередині закладу.

- Також наші фахівці працювали й у складі нічних бригад COVID-патрулів, які відвідували суб’єкти господарювання в нічний час. І там також фіксували порушення – прийом людей попри заборону. На місце подій викликались патрулі Національної поліції і складались відповідні протоколи за ст.44-3 КУПаП.

З початку локдауну (з 8 січня 2021 року) фахівцями Держпродспоживслужби по області проведено 1300 перевірок, складено біля 150 протоколів за виявлені порушення. Ці порушення стосувались, в основному, недотримання суб’єктами господарювання вимог, які встановлені Постановою №1236 та протиепідемічних заходів. – зазначив Тарас Година-Арюпін.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області закликає громадян більш відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких!

Бережіть себе та дотримуйтесь протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтесь соціальної дистанції.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину