Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
27.09.2018
345
0

У Херсоні демонтували гараж та сарай, що закрили сонце сусідам

У Херсоні демонтували гараж та сарай, що закрили сонце сусідам

До Херсонського міського управління Держпродспоживслужби звернулась херсонка, яка поскаржилась на сусідів – вони самовільно побудували сарай та гараж і її будинок залишився без світла, передає ПІК з посиланнями на міське управління Держпродспоживслужби.

До Херсонського міського управління Держпродспоживслужби звернулась мешканка міста щодо незадовільних умов проживання, пов’язаних з порушенням норм інсоляції у власному житловому будинку через самовільне будівництво сараю та гаражу сусідом.

"За ініціативи фахівців Херсонського міського управління разом з представниками Херсонського міського районного відділу ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено перевірку щодо здійснення інструментальних досліджень. За результатами вимірювань освітленості в кімнатах будинку встановлено, що природнє освітлення не відповідає вимогам нормативних документів", - йдеться у повідомленні. 

 Завдяки роботі та вжитих заходів фахівцями Херсонського міського управління питання вирішене на користь позивача. Самовільно встановлені гараж та сарай демонтовані.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину