Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
16.08.2018
522
0

У Херсоні дачники просять переглянути розклад руху тролейбусів та маршруток

У Херсоні дачники просять переглянути розклад руху тролейбусів та маршруток

Про транспортні проблеми, з якими стикаються херсонці – дачники, які сходять з катерів і хочуть з річпорту дістатися додому тролейбусом чи маршруткою чи їдуть у річпорт з інших  мікрорайонів міста, щоб сісти на катер, розповів сьогодні, 16 серпня, на позачерговій сесії міської ради, депутат Дініс Бердник, передає ПІК.

«До мене звертаються мешканці мікрорайонів Таврійський та Шуменський, які в період річкової навігації систематично здійснюють подорожі на власні дачні ділянки, розташовані вздовж берега. Справа в тому, що рух тролейбусів та автобусів громадського користування незручний для мешканців міста. Зокрема, тролейбуси №9 та №11 прибувають до річпорту за 10, а іноді за 2 хвилини до відправлення низки катерів вранці. Ввечері, коли катери прибувають з дачних ділянок, тролейбус №9 має можливість вивезти людей, а останній рейс тролейбусу №11 здійснюється задовго до прибуття катеру. Рух же маршрутних таксі взагалі не упорядкований», - сказав депутат.

Відповідають депутату одне, а на практиці - інше

Він відзначив, що вже звертався щодо впорядкування розкладу, але отримав відповідь, що розклад начеб то узгоджений і враховані потреби мешканців. «Проте на практиці виявляється протилежне», - відзначив Дініс Бердник.

«Прошу переглянути розклад руху тролейбусів №9 та №11 та віднайти можливість прибуття цих рейсів до річпорту в період річкової навігації близько 7 та 7.15, а ввечері – після 19.00 для комфортного пересування людей», - відзначив депутат.

«Зобов’язати відповідальних за рух маршрутних таксі узгодити розклад руху маршрутних таксі №9, 10, 7, 2, 49, які рухаються до річпорту. Забезпечити в період навігації рух зазначених маршрутних таксі у відповідності до руху катерів. Зважаючи на те, що для комфортного пересування людей необхідний запас часу близько 15 хвилин між прибуттям катеру на наземного транспорту», - зазначив депутат.

Щороку одна і та ж проблема - каже мер Херсона

Його підтримав міський голова Володимир Миколаєнко. «Повністю підтримую ваше звернення», - відзначив міський голова.

«Це повинен бути пріоритет – щоб доставити наших ветеранів на дачі, в річпорт, і вивезти їх звідти. Узгодьте це з нашим комунальним підприємством, яке здійснює ці річкові перевезення. Людям має бути зручно доїхати, щоб на катер сісти, а ввечері треба забрати всіх з річпорту. Якщо ви не узгодили до цього часу, у мене велике питання…Кожного року одна і та ж проблема, особисто треба поїхати і налаштувати цю роботу», - звернувся міський голова до підлеглих.

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину