Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
05.09.2019
662
0

У Херсоні 75 мільйонів гривень бюджетних коштів отримав «псевдозабудовник»

У Херсоні 75 мільйонів гривень бюджетних коштів отримав «псевдозабудовник»

Спеціалісти відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  спрацювали на упередження маніпуляцій з державними коштами суб’єктів господарювання, які застосовують тіньові схем для розкрадання  коштів громад.

Податківці відстежили сумнівного підрядника - київське підприємство ТОВ «П», яке протягом поточного року стало переможцем торгів на виконання понад двадцяти об’єктів будівництва  у різних регіонах України. А ще у  2018 році спокійно відпочивало у розряді «сплячих підприємств» - повідомляють у прес-службі  Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

А от у  Херсоні «взялося» завершити до кінця 2019 року за бюджетні кошти будівництво трьох амбулаторій загальної практики сімейної медицини, та реконструкцію кінотеатру «І».

Та це ще не все…

Відповідно до інформації, розміщеної на офіційному сайті ProZorro, Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації має намір укласти договір із «відомим» переможцем торгів – ТОВ «П» на реконструкцію будівлі комунального закладу «Обласний Палац культури» загальною вартістю понад 75 млн. грн. бюджетних коштів.

Виникає просте питання – чи має можливість суб’єкт господарювання одночасно при незначній чисельності працівників виконувати якісно та вчасно складні будівельні роботи на великій кількості об’єктів по всій країні? А може будівельний «новатор» активно залучає до виконання робіт власних субпідрядників та «умисно» завищує вартість будівельних робіт?

Висновок один.

В умовах бюджетної децентралізації питання раціонального використання коштів платників податків області потребує особливого контролю та підзвітності перед громадами.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину