Pik
Сьогодні, 03 Квітня 2020
06.09.2018
948
0

Херсонці, поївши шашлик з лавашем, потрапили у лікарню

Херсонці, поївши шашлик з лавашем, потрапили у лікарню

У Херсоні  люди потрапили у лікарню після того, як поїли шашлик у лаваші. Про це передає ПІК з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області 5 вересня 2018 року отримано оперативне повідомлення про реєстрацію п’яти випадків захворювання на гострий гастроентероколіт серед мешканців м. Херсона та звернення фізичної особи з приводу порушення стану здоров’я. Своє захворювання постраждалі пов’язують із вживанням шашлику в лаваші, який кожен придбав на одному з об’єктів торгівлі з реалізації кулінарних виробів власного виробництва у м. Херсоні.

Всі особи, що захворіли, за віком старші 17 років та знаходяться на стаціонарному лікуванні в КУ «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г. І. Горбачевського».

З метою недопущення обігу недоброякісної продукції у торговельній мережі та поширення через харчові продукти інфекційних хвороб, відповідно до вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області вживаються необхідні заходи.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області до роботи залучило представників Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Також, про ускладнення санітарно-епідемічної ситуації проінформовано керівника обласної державної адміністрації.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину