Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
Спецрепортаж
14.02.2018
600
0

У Херсоні 11 весіль у День Валентина

У Херсоні 11 весіль у День Валентина

«Шлюб поза часом». Сьогодні, 14 лютого, у День закоханих центральний міський РАЦС Херсона працює до опівночі передає ПІК. саме до цього часу тут обіцяють розписати всіх, хто хоче одружитися.

фото: Шлюб поза часом

Як розповіла начальник РАЦС Людмила Поживітько, створити сім’ю саме у Валентинів день вже виявили бажання 11 пар, чотири з яких подали заяви сьогодні, відтак візьмуть участь у проекті Мін’юсту «Шлюб за добу». Вік «валентинних» молодят різний.

фото: Шлюб поза часом

-Є й дорослі пари і молоді, є навіть такі, що вже мають спільних дітей, або які реєструють шлюб у зв’язку з очікуванням поповнення, - розповіла начальник Херсонського міського відділу РАЦС Головного теруправління юстиції в Херсонській області.

фото: Шлюб поза часом

На все життя нинішній День Валентина запам’ятають Дмитро та Євгенія Солодовник.

фото: Шлюб поза часом

Аби одягнути один одному весільні обручки саме сьогодні і саме опівдні, пара подала заяву до РАЦСу ще три місяці тому. Новоспеченим чоловікові та дружині по 28 років і їхнє кохання перевірене часом.

фото: Шлюб поза часом

Пара познайомилася ще 9 років тому. Розписали Дмитра та Євгенію в урочистій атмосфері, а гостями церемонії виявилися не лише рідні та близькі, а й керівництво обласної юстиції та численні представники ЗМІ.

фото: Шлюб поза часом

До вівтаря молодят по черзі привів чарівний янгол - маленька дівчинка у білосніжному вбранні з крильцями.

фото: Шлюб поза часом

Новоспечене подружжя так розхвилювалося, що не одразу з’являлися слова для інтерв’ю.

Особливо емоційний наречений. На камери Дмитро заявив - «Добра, ніжна моя, найкрасивіша і найкоханіша – така моя дружина».

Як розповіли в обласному управлінні юстиції, цікава шлюбна церемонія відбудеться сьогодні о 20.30. Пару розпишуть просто у театрі ім. М. Куліша. Ну а найромантичнішою поки що залишається херсонська пара, яка виявила бажання зареєструвати шлюб о 22.30. Юстиція навіть пообіцяла охорону нічній церемонії, яка відбудеться у міському РАЦСі. А от не до романтики в День Валентина має бути працівникам юстиції, які задіяні у акції «Шлюб поза часом», бо їм доведеться працювати. Хоча керівництво відомства запевняє, що скарги на зміну графіку роботи від підлеглих поки не надходили.

фото: Шлюб поза часом

-Можливість об’єднати серця може приносити лише позитивні емоції. І не лише працівники РАЦСу працюватимуть до опівночі, якщо хтось захоче одружитися в 00.00, я особисто приїду і вручу свідоцтво про шлюб, зазначив начальник Головного теруправління юстиції в Херсонській області Костянтин Хутковський.

фото: Шлюб поза часом

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину