Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
03.12.2018
336
0

У Херсоні: вікенд необмежених можливостей

У Херсоні: вікенд необмежених можливостей

У Херсоні дегустували чай та каву у повній темряві, аби краще зрозуміти сприйняття світу людьми з порушенням зору і слуху – так пройшов у місті вікенд необмежених можливостей. Про це сюжет телеканалу «Скіфія», передає ПІК.

До міжнародного Дня людей з інвалідністю у Херсоні відувся флешмоб. «Мета флешмобу – привернення уваги до порушення прав людей з інвалідністю в отриманні ними послуг», - розповіла Яна Лебедєва, голова ГО «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю».

«Я вирішив долучитися до цієї соціальної акції, щоб показати, наскільки важливо створювати умови для тих людей, які мають порушення зору, або мають порушення слуху і таким чином привернути увагу до того, що керівники закладів мають адаптувати місця і щоб це було зручно і доступно для всіх мешканців, для маломобільних громадян нашого міста», - каже учасник акції Віктор Булка.

Одна з учасниць акції Світлана Кандала вперше пішла у громадське місце одна – у неї порушення зору. Зазвичай люди, які не бачать, просять офіціанта прочитати меню, щоб дізнатися, скільки коштує кава, наприклад. «У даній ситуації я впоралась сама, бо читаю шрифтом Брайля – мені дали меню і я сама зробила свій вибір», - розповіла херсонка.

Під час акції провели експеримент - її учасники пили чай та каву у повній темряві, закривши очі. Ольга Нестеренко каже: «Дуже незвичні відчуття».

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину