Pik
Сьогодні, 23 Січня 2020
18.09.2018
540
0

У Херсоні у дитсадках відкривається 6 інклюзивних груп та логопедичний пункт

У Херсоні в дитсадках відкривається 6 інклюзивних груп та логопедичний пункт

На засіданні  виконкому  Херсонської міської ради18 вересня  затвердили мережу закладів дошкільної освіти міста на 2018-2019 навчальний рік, передає ПІК.

«Прошу затвердити мережу по дошкільним закладам освіти – всього їх у місті 72. В 11 школах є підрозділи дошкільної освіти. Ми сьогодні затверджуємо 590 груп, в яких виховується 12 тисяч 925 дітей», - сказав начальник міського управління освіти Юрій Ніконов.

Цьогоріч, за його словами, у дитсадках відкривається, 6 інклюзивних груп, працюватиме логопедичний центр та відкрито Центр розвитку дитини.

«Відкривається, 6 інклюзивних груп на базі садочків №26, 35, 38, 53, 69, НВК №9, у минулому році було таких 4 групи. Також відкривається логопедичний пункт при дитсадку №20 «Центр розвитку дитини». Це полегшить фінансове навантаження, тому що відкривались логопедичні групи, а зараз логопед буде обслуговувати більшу кількість дітей, незалежно від того, в яких групах вони знаходяться. Також на базі закладу №12 відкрито Центр розвитку дитини в якому будуть навчатися 42 дитини, які виховуються вдома – їх батьки не віддають у дошкільні заклади з тих чи інших причин», - сказав Ніконов. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину