Pik
Сьогодні, 25 Березня 2019
22.06.2018
834
0

У Херсоні перевіряють зупинки (фото)

У Херсоні перевіряють зупинки (фото)

У Херсоні тимчасова комісія з інвентаризації зупинок громадського транспорту здійснила моніторинг зупинок мікрорайону Корабел.

Про це повідомляє ПІК з посиланням на управління транспорту Херсона.

До складу тимчасової комісії входять фахівці управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку та співробітники комунального підприємства «Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами».

«Здійснено моніторинг зупинок мікрорайону Корабел. У ході моніторингу перевірялася відповідність зупинок вимогам Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту, зокрема наявність навісу або павільйону, лавки для сидіння, урн для сміття, дорожніх знаків «пункт зупинки тролейбуса» та «пункт зупинки автобуса», інформації про рух громадського транспорту», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, метою роботи тимчасової комісії є вдосконалення транспортної інфраструктури міста, розвиток мережі зупинок міського громадського транспорту, належне їхнє облаштування та утримання, а також організація контролю за їхнім технічним станом.

Читайте також: Чому в Херсоні почистили не всі зупинки?

обклад

3_1

1

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину