Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
13.01.2019
290
0

У Херсоні оголошено конкурс на здобуття міських стипендій для молодих науковців

У Херсоні оголошено конкурс на здобуття міських стипендій для молодих науковців

У Херсоні оголошено конкурс на здобуття міської стипендії молодим науковцям, передає ПІК з посиланням на Управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

«Документи на участь у конкурсі на здобуття міської стипендії молодим науковцям необхідно подати до 15 лютого 2019 року в управління молоді та спорту Херсонської міської ради (вул. Гімназична, 7)», - йдеться у повідомленні.

«Для підтримки та розвитку творчого потенціалу молодих вчених, забезпечення їхньої активної участі у сфері наукової та науково технічної діяльності, збереження розвитку інтелектуального потенціалу оголошується конкурс на здобуття міської стипендії молодим науковцям наукових установ та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації», - йдеться у повідомленні.

Стипендія присуджується за особливі досягнення у галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які забезпечують реалізацію стратегічних цілей, завдань, пріоритетів і напрямків сталого економічного та соціального розвитку м. Херсона.

Претенденти на отримання стипендії висуваються з числа молодих учених, які проводять наукові дослідження з пріоритетних напрямків розвитку м. Херсона та Херсонської області і збагатили їх визначними науковими здобутками. За результатами конкурсу призначається 3 міських стипендії талановитим молодим вченим, які успішно пройшли захист кандидатських дисертацій. Загальний розмір стипендії складає 30 тис. грн. Стипендія призначається за рахунок коштів міського бюджету у рамках Міської програми “Молодь Херсона” на 2015/2020 роки.

Вік претендентів на отримання стипендії станом на проведення конкурсного відбору не повинен перевищувати 35 років.

Стипендія не може призначатися повторно.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину