Pik
Сьогодні, 12 Ноября 2019
12.09.2018
1052
0

У Херсоні хочуть підняти тариф на воду - запрошують на обговорення

У Херсоні хочуть підняти тариф на воду - запрошують на обговорення

У Херсоні 27 вересня проведуть відкрите обговорення щодо нового тарифу на постачання холодної води та водовідведення.

Відповідне оголошення оприлюднене на офіційному сайті Херсонського водоканалу, передає ПІК.

«Відкрите обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік, відбудеться 27.09.2018 року о 9.00 в приміщенні МКП «ВУВКГ м. Херсона», за адресою м. Херсон, пл.ім.Ю.Тутушкіна, 9», - йдеться у повідомленні.

МКП “ВУВКГ м. Херсона” інформує про намір встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік, що застосовуватимуться для споживачів – мешканців багатоквартирних будинків.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, зауваження і пропозиції  щодо питання необхідності встановлення тарифів приймаються до 26 вересня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: МКП «ВУВКГ м. Херсона», м. Херсон, khersonvodokanal@gmail.com.

Контактна особа: заступник директора з економічних питань  Білоус О.В., тел. 49-23-31

«У розміщеному тут обгрунтування щодо встановлення нових тарифів зазначається, що новий тариф на централізоване водозабезпечення (постачання холодної води та водовідведення) планується встановити в сумі 23,03 гривні (разом з ПДВ), проти нинішніх 18,084 гривень. Як повідомляють у Херсонському міськводоканалі, всього очікуване зростання вартості тарифів становитиме 27,3%», - пише Укрінформ.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину