Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2020
05.06.2018
2587
0

У Херсоні дві зелені зони отримали статус скверів

У Херсоні дві зелені зони отримали статус скверів

Депутати Херсонської міської ради на сесії 5 червня підтримали питання про надання зоні зелених насаджень у районі будинку №18 по вул. 49 Гвардійської Херсонської дивізії статусу скверу. Відтепер ця зона називається сквер імені Олександра Береша.

Також у Херсоні з’явиться ще один сквер – імені полковника Кедровського – цей пункт запропонували внести у проект рішення депутат Мазур, передає ПІК

"Один в один у нас ситуація зі сквером Кедровського. Точно так само – зелена зона. Я подивилась документи. І там, і там висадили дерева, і там, і там встановили меморіал. Тому я прошу додати до проекту рішення пунктом 2 і от тому маленькому шматочку теж надати статус скверу полковника Кедровського", - додала  під час обговорення проекту рішення по скверу імені Береша свою пропозицію  депутат Олена Мазур.

"Слухайте…Яка там площа того скверу? Тут відпрацьовували питання…Я не знаю", - висловився з приводу пропозиції міський голова Володимир Миколаєнко.

На підтримку пропозиції про сквер імені полковника Кедровського  виступив депутат Михайло Линецький. Він вважає, що проект рішення відкриває шлях до того, щоб надавати статус скверів іншим зеленим зонам, які створювали херсонці, а не лише скверу імені Береша. 

"Володимире Васильовичу, ви абсолютно праві. Це питання (про сквер імені Береша – ред.) вподовж півтора місяця опрацьовувалось мною спільно з департаментом містобудування і архітектури та юридичним відділом Херсонської міської ради. Були враховані всі зауваження", - відзначив Михайло Линецький. 

"Проект рішення не є досконалим з правової точки зору, але відкриває шлях до того щоб надавати відповідний статус тим зонам зелених насаджень, де люди власноруч відстоювали своє право на те, щоб дихати свіжим повітрям і впродовж десятиліть створювали зелені зони. Шлях складний і доволі не є простим. Величезна робота ще попереду. Тому я прошу, якщо буде ваша згода і погодження департаменту, додати пропозицію Олени Олександрівни (Мазур – ред.). І перший крок – це інвентаризація земель. Чи відповідають вони цільовому призначенню. Я підтримую колегу і прошу додати в цей проект рішення пропозицію Олени Мазур", - наголосив Линецький. 

«У такій редакції – додати ще пункт 2 по скверу Кедровського. Будь-ласка голосуємо по скверам», - звернувся міський голова до депутатів після того, як вислухав представника профільного департаменту.

Депутати підтримали таке рішення – за проголосували 38 депутатів з 40, що були присутні у сесійній залі.

Читайте також: 

Херсонці встановили пам’ятний знак на честь Володимира Кедровського

Вандали атакували пам’ятник Кедровському у Херсоні

file

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину