Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
07.02.2019
333
0

У Херсонелектротрансі відбувся перший навчальний день водіїв тролейбусів (відео)

У Херсонелектротрансі відбувся перший навчальний день водіїв тролейбусів (відео)

Завершився перший навчальний день на курсах з підготовки водіїв тролейбусів, що запрацювали в "Херсонелектротрансі", повідомляє Суспільне, передає ПІК

Олексій Ямковий три місяці тому влаштувався на підприємство кондуктором, тепер вирішив опанувати професію водія.

"Взагалі-то я працюю у "Херсонелектротрансі" кондуктором, коли з’явилися курси водіїв, вирішив записатися на них. Водієм тролейбусу хотілося бути давно, взагалі водієм. Зараз так склалося, що я тут працюю і одночасно можу пройти курси і отримати нормальну спеціальність", - говорить Олексій Ямковий.

На заняттях викладають кілька дисциплін. По завершенню навчання, розповідає Олександр Малишенко, курсанти складатимуть іспити.

"Курсантам викладаються основи правознавства, економіка підприємства, охорона праці, основи експлуатації тролейбусів, електрообладнання тролейбусів, правила дорожнього руху. Спочатку курсанти складуть внутрішні іспити по всіх дисциплінах на базі підприємства, а вже потім в сервісних центрах МВД складатимуть іспит з правил дорожнього руху, після цього отримають свідоцтво про водіння тролейбусу з категорією "Т", - розповідає Олександр Малишенко.

Першими слухачами курсів стали 15 чоловіків, каже Єгор Устинов, керівник підприємства.

"Більше року ми долали різні бюрократичні перепони і отримали довгоочікувану акредитацію від Міністерства освіти і відповідне ліцензування з боку Міністерства внутрішніх справ", - говорить Єгор Устинов, директор КП "Херсонелектротранс".

Курси безплатні. Заняття проводитимуться щодня протягом шести годин.

"Херсонелектротрансом" було надано дев’ять вакансій за посадою водій тролейбуса і наразі херсонський міський центр зайнятості проводить активні заходи з їх комплектації. Наразі підібрано п’ять осіб. Робота в цьому напрямку триває. Заробітну плату "Херсонеклектротранс" виставляє 6 500 гривень плюс премія", - говорить Ірина Козачек, заступниця директора Херсонського міського центру зайнятості.

Слухачі курсів, які прийшли на навчання не від центру зайнятості, отримують стипендію на рівні мінімальної заробітної плати, каже керівник підприємства Єгор Устинов. Курси триватимуть чотири місяці. За словами директора підприємства, по завершенні навчання згідно з умовами договору водії мають відпрацювати тут один рік.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину