Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
24.05.2018
1086
0

У Херсоні урочисто відкрили чартерний рейс Херсон - Даламан

У Херсона з’явився «міст» з турецьким Даламаном

У Херсоні сьогодні, 24 травня,  урочисто відкрили чартерний рейс Херсон – Даламан, передає ПІК.

Як відзначив на церемонії заступник голови ОДА Олександр Адамчик, готували цей рейс рік, було докладено багато зусиль місцевої влади та аеропортів «Херсон» та «Даламан».

«Цей момент дуже значимий для Херсона, тому що чим більше до нас починає літати людей, тим кращим стає Херсон та область», - переконаний посадовець.

Як прозвучало на церемонії, бувають дні, коли в аеропорту «Херсон» вже по 6-7 рейсів і цьогоріч це не остання приємна подія, пов’язана з появою нових рейсів.

«Новий рейс – це крок у майбутнє», - каже Олена Бойко, член ради директорів «Тревел Профешенл Груп». Як представник генерального туроператора рейсу, вона підкреслила важливість місії підтримки локальних аеропортів.

«Ми позиціонуємо себе як регіональна авіакомпанія, в тому числі, розвиваємо регіональні аеропорти, - каже заступник генерального директора BRAVO AIRWAYS Сергій Поліщук. – Хочу запевнити, що це не останній новий рейс, який ми відкриваємо в цьому році».

«Ми проклали міст між двома містами», - каже Даламан Хамді Гювенч, директор міжнародного аеропорту «Даламан». Він впевнений, що це буде не лише туристичний напрямок, яким користуватимуться українські туристи, але  завдяки новому рейсу на Херсонщину приїздитимуть мешканці турецького Даламану.

Правда, як прокоментувала ПІК Олена Бойко, для того щоб на Херсонщину приїздили іноземні туристи, необхідно розвивати інфраструктуру –  мова йде про  готелі, дороги і туалети. «Інфраструктура України залишає бажати кращого. Готельна база, ціна на готельну базу», - каже вона. Наразі ж, каже вона,  відпочинок у Туреччині зараз є більш доступним для українських громадян, ніж відпочинок на курортах України.

«Дуже зручно, звісно. Таку рейси необхідні, у Херсоні живуть активні люди, багато з них часто подорожують. Ми летіли на першому рейсі Одеса-Батумі, тепер вирішили на цьому першому рейсі з Херсона полетіти», - каже херсонка Ольга, яка подорожує зі своїм чоловіком і скористалася новим чартерним рейсом.

 

33145001_2111772725746057_2218538534678036480_n

file

3

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину