Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
27.02.2018
667
0

Херсон і Бізерта стали містами-побратимами: що здивувало гостей

У Херсона з’явився африканський побратим

У Херсона з’явилося ще одне місто-побратим – африканський Бізерта. Місто, розташоване у Тунісі, є найпівнічнішим населеним пунктом континенту. Сьогодні делегація з Бізерта на чолі з мером Хамаді Бен Амор побувала у Херсоні, передає ПІК.

Херсон і Бізерта стали містами-побратимами

Гостей зустріли у міськраді, де очільники двох міст і підписали угоди про те, що Херсон і Бізерта стали містами-побратимами.

У складі іноземної делегації і голова Торговельної палати Бізерта.

Херсон і Бізерта стали містами-побратимами

Як пояснив пан Мохаммад Фовзі Бен Ісса, з Херсоном сторона не лише хоче подружитися, а й налагодити економічні відносини. Приміром, Бізерта спеціалізується на торговельних відносинах, оскільки це портове місто, розташоване на березі Середземного моря.

Як і в Херсоні, тут є морська академія, тож міста могли б обмінюватися досвідом в плані підготовки кадрів для судноплавної індустрії. Також гості не приховують – їх цікавить можливе співробітництво у галузі металургії, яка досить розвинена в Бізерті. Місто відіграє ключову роль для промисловості Тунісу, адже через нього проходить стратегічний транспортний коридор між Африкою та Європою.

Херсон і Бізерта стали містами-побратимами
Міський голова Бізерти Хамаді Бен Амор

Спілкувалися гості через перекладача,  французькою, яка на їхній Батьківщині укорінилася історично – понад 70 років  Туніс перебував під протекторатом Франції, отримавши незалежність лише у 1955 році. Бізерта – місто стародавнє, засноване на початку XII століття до н.е. як маленька приморська факторія, типова для берегових цивілізацій західного Середземномор’я. Відтак місто є туристичним центром Тунісу і це вже цікаво Херсону, який у порівнянні з побратимом має не настільки стару історію.

Гості не приховують, наше місто їх вже здивувало, передусім погодою, позаяк і не підозрювали, що південь України може бути засніженим і морозним. Програма перебування іноземної делегації в Херсоні досить насичена, зокрема, тунісці за допомогою Херсонської торгово-промислової палати планують зустрітися з представниками місцевих бізнес-кіл.

Херсон і Бізерта стали містами-побратимами

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину