Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
31.08.2017
868
0

Де можна поспілкуватися з Великим Князем Литовським Вітовтом

У Херсон завітає Великий Князь Литовський Вітовт

На херсонців чекає сюрприз,  повідомила на прес-конференції, присвяченій II етапу  IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, Наталя Бімбірайте, голова правління громадської організації "Культурний центр Україна - Литва", передає ПІК. 

«У нас цього року буде ще такий сюрприз для херсонців. На Балтійсько-Чорноморський форум, на фестиваль «Крок у майбутнє» завітає Великий Князь Литовський Вітовт. І херсонці його зможуть побачити, спілкуватися під час урочистої ходи», - розповіла Наталя Бімбірайте.

Читайте також: Про форум - не лише культура та економіка, але й спорт

Вона запросила всіх приходити 1 вересня о 16 годині на площу Свободи у Херсоні.

«На площі Свободи ми збираємося і буде урочиста хода до майданчику, до сцени фестивалю «Крок у майбутнє». Ця урочиста хода теж присвячена вступу в силу Угоди про асоціацію України з ЄС. Не випадково обрали майданчиком площу Свободи. Саме там починався і стояв херсонський майдан і в цей день варто згадати, чому ми вийшли. Я запрошую всіх бути з нами. Будуть національно-культурні товариства в національних  костюмах, з прапорами країн, будуть вітальні слова, козаки. Такий дружній марш, ходою по центральних вулицях міста», - розповіла Наталя Бімбірайте.

Читайте також: "Крок у мабутнє": культурна інвестиція та символічний хід

 

Також Наталя Бімбірайте розповіла про те, що 2 вересня буде ще один сюрприз - князь Вітовт відвідає вежу Вітовта, яка знаходиться у Бериславському районі.

«У нас там буде такий домашній, сімейний вечір. Кінний клуб надав коней, до речі, і всі бажаючі зможуть покататися верхи безкоштовно. Ми їдемо всі своїми машинами, це без краваток», - каже Наталя Бімбірайте. Старт – з Херсона о 14.30 від готелю «Фрегат».

Організатори – культурний центр Україна – Литва в Херсоні за підтримки Почесного консула Литовської Республіки в Херсоні.

 Читайте також: У Херсоні 1 вересня чекають голову Сейму Литви

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину